Stargate - hvězdná brána

Hra na motivy známého televizního seriálu.
Získávejte v týmech symboly, které vám pomohou k otevření hvězdné brány a vstupu do jiného světa. Cílem každého týmu je procestovat co nejvíce světů…

Týmy začnou své hvězdné putovaní na planetě ABYDOS. Hry a úkoly na této planetě jsou jednodušší a jsou zaměřeny na prolomení bariér, poznání se a schopnost spolupracovat v týmu.

Při dosažení dostatečného počtu symbolů tým otevře bránu na planetu CHULAK, kde na všechny týmy čekají střelecké discipliny. O krále střelců se můžete utkat hned v několika střeleckých disciplínách. Ostrost svého zraku a pevnost své ruky si dokonale prověříte při střelbě s luku, kuše s optikou, paintballové zbraně nebo foukačky… Každý tým si svou přesností vystřílí další symboly k otevření nové brány.

Planeta TOLLAN T (P3X-7763) bývala domovem vysoce rozvinuté rasy Tollanů. Tato rasa nemá s Goa'uldy žádné zkušenosti. Tollani pohrdají méně rozvinutými kulturami, takže i lidmi. Proto pro ně nachystali složité úkoly, hry a aktivity, při kterých týmy uplatní strategii, logiku a spolupráci.

Každá planeta má svého strážce (instruktora), který týmům dodá potřebné informace ke správnému splnění všech úkolů.

Kontaktujte nás

Lukáš Ovečka
mobil: 606 917 096
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Dalibor Ovečka
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Copyright 2012 - Ovečkovi sports & outdoors - Vytvořila agentura Ježkovy oči, která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...
Joomla Templates by Wordpress themes free FreeDigitalPhotos.net